Doktorlar

Ana Sayfa / Doktorlar

Uzm. Dr. Elif Toros

  • Doğum Yeri ve Tarihi /
  • Avcılar Hospital'de Göreve Başlama
  • Bildiği Yabancı Diller
  • Telefon 444 2 999
  • E-Posta sizidinliyoruz@avcilarhospital.com
Uzm. Dr. Elif Toros

Uzm. Dr. Elif Toros

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıBağlı Olduğu Birimler


Doktor Hakkındaki Yorumlar

DUYGU ADA - 29 Haziran 2021
Kesinlikle mesleğine çok yakışan hakkını veren bir doktor. Elif hanım bir doktordan da öte çocuklara anne şevkatiyle yaklaşıyor. Ne zaman bir panikle korkuyla gitsek anında bizi rahatlatıyor. İyiki var güler yüzlü doktorumuz.
Berna - 01 Nisan 2021
Doktorumuzdan çok memnunuz. Bebeğimle ilgisi olsun alakası çok iyi. Bebegimden çok beni rahatlaması daha önemli benim için. Her konuda yardımcı olmaya çalışan bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim. Güler yüzlü ilgili doktorlar hep olsun.. Doktor hanıma da bu nedenle çok teşekkür ederiz..
Yurdanur özer - 29 Ocak 2021
Elif hocamla bebeğim 9 günlük yoğun bakıma yattığında tanıştık. Tek kelimeyle mükemmel bir doktor. Sabırlı anlayışlı güleryüzlü çok tatlı bir doktor. Banada psikolojik anlamda çok destek oldu. 1 yıldır kızımızın rüm kontrollerine kendisine geliyoruz. Sormayı unuttum diyeceğiniz hiçbişey olmuyor. Kendisi gerrkli tüm bilgileri size söylüyor. İyiki tanıdık hocam sizi.
Burcu Akkuş - 09 Ocak 2021
Kızımın doğumuyla Ekim ayında tanıştık Elif hanımla çok ilgili güler yüzlü bir hekim tüm sorularımıza ilgili bir şekilde cevaplayıp ebeveynleri psikolojik olarak da çok rahatlatıyor kendisinden çok memnunuz iyi ki tanımışız
Erdal Güzel - 11 Nisan 2020
Elif hocayı kısa zaman önce tanıdık. Cok şey söylemeye gerek yok tek kelimeyle muhteşem. İyi ki varışınız.
Hanife Kucur Baysoy - 03 Nisan 2020
Elif hanımla 12 yıl önce oğlumun doğumundan sonra tanıştık çok güzel bir insan olmakla beraber çok iyi bir doktordur.şimdi iki yaşındaki kızımınsa doktoru alakası bilgisine teşekkürler.
gül - 03 Mart 2020
1 yıldan beri çocuğumuzun muayenelerini ve tedavisini yapıyor. Kendisinden çok memnunuz. Güleryüzlü çocuklara karşı çok sevecen ve anlayışlı bir doktor . Hastanenizde olduğu sürece çocuğumuzun muayenesini kendisinde devam ettireceğiz. Ayrıca doğum sonrası anneye verdiği moral ile de bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. İşinde başarılar ve mutluluklar dileriz. Aslan ailesi :)
Murat İlker Gülen - 10 Aralık 2019
Dr. Elif Hanım 10 aylık bebeğimizin doktorudur. Kendisi çok bilgili ve gerek çocuk/bebek hastalarına gerekse ebeveynlere yaklaşım tarzı çok pozitif ve profesyönelce. Her türlü sorunun cevabını sabırla veriyor. Kendisinden çok memnunuz. Allah razı olsun. Hastanenizde uzun süre hizmet etmesini dileriz.
Mine güçlü - 16 Temmuz 2019
Çok iyi güler yüzlü ilgili bi doktor teşekkür ederiz emeğiniz ve ilginiz için
Ruziye - 18 Haziran 2019
Elif hanimla kizimin yogun bakimda kalma surecinde tanistik. Guler yuzlu ve oldukca ilgili bir hekim. Yogun bakim surecinde tum ayrintilari anlatarak ve anneyi sakinlestirerek gayet profesyonel bir sekilde yonetiyor sureci. Bir tesekkuru de yogun bakim hemsirelerine iletmek istiyorum. Hepsi isine hakim guleryuzlu ve bebeklere sevgiyle yaklasiyorlar. Bir anne olarak boyle bir ekibin varligi beni cok mutlu etti.
Kadir - 15 Mayıs 2019
Çocuğum 1 haftadır yoğun bakım da bu süreci elif hanımla yaşıyoruz allah razı olsun kendisinden her şeye bıkmadan cevap veriyor çok sabırlı ve bilgili kendisi hem çocuğumuzla ilgileniyor hemde yaşadığımız bu süreçde bize destek oluyor piskolojik olarak bitdiğimiz bu dönemde allah karşımıza elif hanım gibi bi doktor çıkardı
Merve Naime Ertuğral - 29 Ocak 2019
Kızım 6 aylık ve daha önce bir çok farklı doktor denedik. Elif Hanım’ı tanıdıktan sonra keşke daha önce karşımıza çıksaydı diye düşündük. Çocuk doktoru tanımının tam karşılığı, sevecen, güler yüzlü, sabırlı, çocuklara olan sevgisi çokça hissedilen, aileye de aynı özeni gösteren, yol gösterici, bilgili ve tecrübeli. Olabilecek tüm özellikler kendisinde mevcut. Çok teşekkür ederiz.
Didem - 14 Temmuz 2018
Elif hanım harika bir doktor ne şanslıyız ki semtimizin hastanesinde görev yapıyor. Benim bebeğim 1 ay yoğun bakımda kaldı o kadar güzel ilgilendiler ki hem kendisi hem ekibi içimiz rahat bir şekilde süreci atlatmamızı sağladılar. Ne kadar teşekkür etsek azdır bebeğimizde emekleri çok büyük. Bebeklerin hepsinin adını, ailesini ezbere biliyor öyleki siz sormadan açıklama yapıyor, hepsine kendi çocuğu gibi yaklaşıyor ve tüm değerlerinin iyi olduğunu görmeden asla taburcu etmiyor. İyiki varsınız El
Adem - 15 Şubat 2018
Elif hanım tecrübeli ve hoş görülü bir hekim. Gözetim altında yatan bebeklere adeta anne şefkati ve sevgisi ile yaklaşarak tedavi ediyor; Buda hastaneden ayrılırken içim rahat birşekilde gözüm arkada kalmadan ayrışmama sebep oluyor. Bilgilendirme yaparken hasta yakını psikolojisini bozmada be hiiç sıkılmadan detayına kadar açıklama yapıyor. Kendisine teşekkürlerimizi iletermeyi borç olarak görüyoruz . Sevda&Adem.
Adem - 31 Ocak 2018
Çok ilgili ve bilgili bir hekim. Çocuğunuzu Elif hamıma emanet ettikten sonra gözünüz geride kalmıyor sanki tüm bebeklere anne şefkati ile yaklaşıyor . Ayrıca hasta ve hasta pisikolojisinden çok iyi anlıyor.
Sevda - 31 Ocak 2018
Elif hanım oldukça bilgili ve güler yüzlü bir doktor. Hastası olan tüm beneklerle kendi çocuğu gibi şefkatle yaklaşıyor. Bilgi almak için siz sormadan tüm detayları ayrıntısına kadar açıklıyor.
dilek - 22 Aralık 2017
Doktorluğa o kadar güzel yakışıyorsunuzki iyiki başka bir meslek seçmemişsiniz. Kendimi çok şanslı hissediyorum Allahım sizin gibi iyi kalpli bir insanı karşımıza çıkardı. Eğer şuan evladım sağlıklıysa sizin sayenizde siz kapıdan girer girmez hemen farkettiniz bir problem olduğunu ve hemen müdaale ettiniz. Hergün hiç sıkılmadan en güzel şekilde anlattınız durumu ve karşınızdakinin bir anne olduğunu hiç unutmadınız. Evet tıb çok ilerde ama siz bir evlada en iyi gelecek şeyin anne olduğunu bildiği

Doktor Hakkındaki Görüşünüz:

...

444 2 999