Tıbbi Birimler

Ana Sayfa / Kalp ve Damar Cerrahisi

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kalp ve Damar Cerrahi Kliniğimizde, erişkin kalp ve damar hastalıklarının (Koroner kalp hastalığı, kalp kapak hastalığı, aort ve büyük damar hastalıkları, şah damar, kronik arter) hastalıkları, varis tedavisi, diyaliz için fisül ameliyatları) cerrahi tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Özellikle Erişkin Kalp Cerrahisi’nde uzmanlaşmış kadromuz by-pass ameliyatları, kalp kapak ameliyatları ve aorta cerrahisinde en üst düzeyde hizmet vermektedir. Bölümde en güncel bilimsel yaklaşımlar göz önüne alınarak, her hasta bireysel olarak değerlendirilmekte ve kişiye özel en uygun tedavi metoduna birlikte karar verilmektedir. Deneyimli kardiyak anestezi ekibi ve her türlü ileri yaşam destek cihazları ile donatılmış yoğun bakım ünitesi, ameliyatların başarı oranına önemli katkıda bulunurken, ameliyat sonrası hasta odalarının konforu da hastalarımızın iyileşme sürecini en rahat şekilde geçirmesini sağlamaktadır.

Varis hastalarına radyo¬frekans ile varis ameliyatı ve skleroterapi, böbrek yetmezliği olan hastalara A-V Fistül ameliyatı, geçici ve kalıcı katater takılması, kemoterapi hastalarına part kateter takılması, bacak atardamarhastalarına By-Pass ameliyatları da hastanemizde başarı ile yapılmaktadır.

Doktorlar

Bu Birime Bağlı Doktorlar

444 2 999